VŠĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro globos skyriaus senelių iškyla

2016 31 gegužės | Naujienos | 0 comments

Š. m. gegužės 27 d. penktadienio rytas Globos skyriaus gyventojams buvo kitoks, po pusryčių jie, lydimi darbuotojų, gerai nusiteikę išvyko į pažintinę kelionę, maršrutu: Alytus – Merkinės sen. Panaros km. – Merkinė – Alytus.

Pirmoji aplankyta vieta buvo Merkinės seniūnijoje Panaros kaime esanti Pilnų namų bendruomenė. Čia visus pasitiko vienuolis, kuris papasakojo apie šių namų susikūrimo istoriją, gyvenančiųjų atvykimo ir gyvenimo ypatybes, parodė gražias vietoves, pačių auginamas įvairias kultūras. Jis kalbėdamas akcentavo, kad kiekvienam žmogui, norinčiam pasikeisti ir pradėti naują gyvenimą yra labai svarbus tikėjimas, malda ir darbas, tai galimybė išsilaisvinti nuo praeities. Gyventojai ir darbuotojai turėjo galimybę apsilankyti bažnyčioje. Taip pat įsigyti čia gyvenančiųjų pačių išaugintos ir surinktos įvairios arbatos. Atsisveikinant keliaujantiems buvo įteiktos malonios dovanėlės.

Antroji kelionės metu aplankyta vieta Merkinės piramidė. Čia visus atvykusius maloniai pasitiko piramidės sumanytojas ir įkūrėjas. Jis papasakojo apie piramidės sukūrimo ir pastatymo ypatybes, joje galimus patirti pojūčius. Labiausiai visus nustebino piramidės ypatinga akustika.

Iškylą vainikavo pietūs gamtoje. Visus ir toliau lydėjo puiki ir pakyli nuotaika.

Kur beeitum – nesvarbu koks oras – visada pasiimk savo nuosavą saulę.

(Anthony J. D‘Angelo)