Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

2016 04 spalio | Naujienos | 0 comments

Senjorai – tai mūsų visų mamos ir tėčiai, seneliai ir proseneliai, dėdės ir tetos, artimieji, giminaičiai, draugai… Vertybės, kurias jie mums įdiegė, ir jų neįkainojama patirtis yra visų mūsų turtas.

VšĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro Globos skyriuje gyvenančius gyventojus Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga pasveikino įstaigos administracija. Visiems susirinkusiems skambėjo graži daina. Senjorų pagerbti į įstaigą atvyko Alytaus miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro darbuotojai. Šios įstaigos direktorė Ingrida Rutkauskienė visus pasveikino, linkėjo geros nuotaikos, daug stiprios sveikatos. Kalbėjo kokią didelę reikšmę gerai savijautai turi sveikos gyvensenos laikymasis, aktyvus judėjimas, buvimas gryname ore.  Alytaus miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro  darbuotojai mokė senjorus atlikti įvairius pratimus, mankšteles su lazdomis, kamuoliais. Po mankštų senjorai buvo kupini energijos, pagerėjo jų savijauta ir nuotaika. O kaip visi gerai jautėsi po rankoms padarytų parafino vonelių. Bene didžiausią įspūdį visiems paliko ,,Kinetinis“ smėlis, kuris vos palietus rankomis pradeda judėti, pasidaro tarsi gyvas. Pabaigoje Alytaus miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro svečiai iš įvairių produktų, turinčių maistingųjų medžiagų bei vitaminų pagamino kokteilį ir juo visus vaišino.
VšĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro direktoriaus pavaduotoja Alma Blažaitienė dėkojo svečiams už parodytą pagarbą, gražius sveikinimus Globos skyriaus gyventojams, už sveikos gyvensenos propagavimą. Taip pat akcentavo, kad svečių apsilankymas buvo pirmas, tačiau užtikrino, kad šis gražus bendradarbiavimas tęsis ir toliau.