Rudeninė kelionė į Birštoną

2016 25 rugsėjo | Naujienos | 0 comments

Rugsėjo 20 dieną antradienį, jau rudeniu kvepiantį rytą, Globos skyriaus gyventojai po pusryčių, lydimi darbuotojų išvyko į pažintinę kelionę maršrutu Alytus – Birštonas – Alytus. Kelionės metu gyventojai galėjo stebėti ir grožėtis rudeniškai besikeičiančiais gamtos vaizdais, Nemuno vingiais.

Atvykome į Birštoną, didžiąją istoriją menantį miestą, turintį unikalių gamtinių išteklių – mineralinį vandenį, parkus ir fontanus. Mus visus pasitiko ramybės ir saulės skleidžiama šiluma. Pasivaikščiojimas pėsčiųjų taku šalia Nemuno glostė širdis, išpuoselėti gamtovaizdžiai, gulbių bei ančių pulkai kėlė mūsų visų diskusijas apie nuostabųjį gamtos ir gyvūnijos pasaulį. Gyventojai ir darbuotojai aplankė gėlių terapijos alėją, esančią šalia bažnyčios. Turėjome galimybę pakvėpuoti mineralinio vandens druskų prisodrintų lašų, kurie veikia taip, tarsi būtume prie jūros.

Išvyką vainikavo puiki nuotaika. Nors dangus  pradėjo niauktis, tačiau kelionės tikslas buvo pasiektas. Visus ir toliau lydėjo puiki ir pakili nuotaika, namo sugrįžome drauge su daina.

Laimės patirsime tiek, kiek kitiems padėsime tapti laimingiems.
(Kunigas Valerijus Rudzinskas)