NEPATIRTI POJŪČIAI, NEPAKARTOJAMOS AKIMIRKOS

2017 05 gruodžio | Naujienos | 0 comments

VšĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto gyventojų įprastą kasdienybę pakeitė kupina įvykių diena – prasidėjusi kirpimu, šukavimu ir pasibaigusi vakarine fotosesija. Iš pat ryto senjorai rinkosi savo gražiausius drabužius, laukė atvykstančių kirpėjų. Vos tik joms pasirodžius iš karto susidarė eilutė. Kirpyklos ,,Skaistė“ profesionalios kirpėjos plaukus kirpo, dažė, darė šukuosenas, makiažą. Akimirksniu pasikeitė mūsų kuklių senjorų įvaizdis, jos tapo neatpažįstamomis, tikromis damomis. Kai kurioms iš jų, tai pirmas kartas, kai buvo daroma šukuosena, makiažas. Šio gražaus proceso metu tvyrojo gera nuotaika, visi buvo linksmi, švytintys džiaugsmu, lydimi nepakartojamų pojūčių ir emocijų, kurios ilgam išliks prisiminimuose
Globos skyriuje ir antrąją dienos pusę vyko nemažesnis sujudimas. Gražiai sušukuotos bei makiažu pagrąžintos, puikiai nusiteikusios mūsų damos, o nuo jų ir neatsiliekantys vyriškiai, laukė vakarinės fotosesijos, kurios metu galės nusifotografuoti ir turėti savo asmeninius portretus. Šią gražią idėją jiems įgyvendinti padėjo HELP-PORTRAIT projekto įgyvendintojai. Jie negailėdami nei savo laiko, nei jėgų dovanoja portretus žmonėms, kurie negali sau leisti pasidaryti profesionalių fotografijų. Vos tik atvykę į Globos skyrių mūsų visų labai laukti projekto fotografai dėliojosi būtiną įrangą, ją ruošė fotografavimui. Čia pat būriavosi ir norintys pasidaryti savo portretus. Profesionalūs fotografai senjorus fotografavo, skatindami kuo daugiau šypsotis. Fotografavimuisi parinkdavo vis naujas vietas, pozas, kitus elementus, individualiai kiekvienam geriau tinkančius. Kai kurie mūsų seneliai tokioje fotosesijoje dalyvavo pirmą kartą, jiems tai buvo naujas išbandymas, nauji pojūčiai, suteikiantys daug džiaugsmo. Tai buvo nuostabus laikas, pilnas nepakartojamų įspūdžių, gerų emocijų.
Nuoširdų ačiū, visų Globos skyriuje gyvenančių senjorų vardu, tariame kirpyklos ,,Skaistė“ vadovei bei jos komandai už sukurtą naują įvaizdį, HELP-PORTRAIT projekto dalyviams – Alytaus miesto fotografams, už fotosesiją, padovanotus portretus.