Eisenos treniruoklis EIK

2017 11 balandžio | Naujienos | 0 comments

VšĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centrą pasiekė neįgaliesiems pritaikytas reabilitacijos treniruoklis EIK. Lietuvos mokslininkų sukurtas treniruoklis skirtas asmenims, patiriantiems pusiausvyros laikymo bei judėjimo sunkumus po operacijų, insultų, patyrusiems stuburo traumas, sergantiems cerebriniu paralyžiumi ir kenčiantiems nuo kitų sveikatos sutrikimų.

Kojų valdymo mechanizmas sukurtas, atsižvelgiant į sveiko žmogaus biomechaninius principus, padeda atlikti teisingo judėjimo judesius. Eisenos treniruoklis EIK sukurtas bendradarbiaujant su kūno lavinimo, sporto, medicinos bei tekstilės mokslininkais bei tobulintas, atsižvelgiant į treniruoklį naudojusiųjų pastebėjimus.

Savybės:

  • Suteikia galimybę be didelių fizinių pastangų pakelti pacientą į vertikalią padėtį.
  • Užtikrina visišką paciento saugumą lavinant pusiausvyros laikymo gebėjimus ir atliekant fizinius pratimus.
  • Leidžia pacientui išbūti įrangoje ilgą laiką.
  • Leidžia lengvai reguliuoti paciento kojų apkrovimą.
  • Suteikia juosmens ir klubų laisvę visomis kryptimis.
  • Padeda atlikti taisyklingo ėjimo judesius.
  • Įrangos modulinė konstrukcija praplečia panaudojimo galimybes nuo reabilitacinės priemonės iki  efektyvios visiškai judėjimo sugebėjimus praradusio žmogaus sporto priemonės.

VšĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centre bus parengta specializuota kineziterapinė programa su eisenos treniruokliu EIK. Individualios  treniruotės metu dirbama su treniruokliu EIK, šio treniruoklio pagalba lavinama liemens kontrolė,  eisena. Treniruotės metu atliekami specialūs kineziterapiniai pratimai su Thera band gumomis, kurių metu lavinama raumenų jėga.

VšĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centre profesionalų komanda kiekvienam klientui, pagal jo poreikius, galimybes parengia specialią treniruočių programą. Treniruotės skirtos ne tik gydyti, bet ir pacientų sveikatingumui palaikyti.

Jau sulaukėme pirmųjų lankytojų. Kviečiame kreiptis ir registruotis pacientus, kuriems reikalinga šio treniruoklio pagalba. Platesnė informacija telefonu 8 315 77440 darbo dienomis, pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8 val. iki 16.45 val., penktadienį nuo 8 val. iki 15.30 val.