Alytaus pusmaratonis 2017

2017 28 rugpjūčio | Naujienos | 0 comments

Rugpjūčio 27 d., paskutinį vasaros savaitgalį Dzūkijos sostinėje susibūrė bėgimo entuziastai. Čia vyko „Alytaus pusmaratonis 2017“. Trečią kartą vykęs sporto renginys klasikinės – 21 km – pusmaratonio distancijos trasa apjuosė vaizdingiausias Alytaus vietas ir sujungė jas vienais įspūdingiausių mūsų šalies tiltų. Kartu su daugiau nei 1000 šio sporto renginio dalyvių pusmaratonio distanciją įveikė ir J. E. Japonijos ambasadorius Toyoei Shigeeda, Elko miesto (Lenkija) prezidentas Tomasz Andruskiewicz bei kiti sporto mėgėjai ir profesionalai.
Dėkojame renginio organizatoriams, pasiūliusiems dalyvauti renginyje ir prisidėti iniciatyva – teikti nemokamus masažus sportininkams. Sulaukėme daugelio dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų, svečių iš Italijos, norinčių pasimėgauti masažais. Dalijome vertingus ir sveikatą tausojančius patarimus. Nuovargio kaip nebūta, viską atpirko gražūs padėkos žodžiai, malonus bendravimas su dalyviais ir kitais svečiais.
Už bendradarbiavimą nuoširdžiai dėkojame Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biurui bei Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui.